بازگشت
جستجو

Sunell

 Sunell

 

Sunell از زمان تاسیسش در سال 2002، مشغول به تحقیق، توسعه و نوآوری در زمینه محصولات ویدئویی هوشمند بوده است و توانسته در زمینه صنعت سیستم های نظارتی، در چین، شرکت پیشرو و پیشگام باشد.

به همراه دفاتر مرکزی واقع در شنژن، Sunell 24 شعبه در چین دارد و 5 دفتر بین المللی در تایوان، آفریقای جنوبی، آمریکا و اروپا راه اندازی کرده است. Sunell به علت کیفیت بالایش، تاکنون محصولاتش به 93 کشور در سرتاسر جهان خدمات ارائه کرده و برای میلیاردها انسان، امنیت را فراهم کرده است.

 دوربین سانل

 

Sunell بر روی نوآوری در تکنولوژی اصرار می ورزد و یک پلت فرم سطح بالا تحقیق و توسعه بین المللی را بنا نهاده است. میانگین سالیانه مقداری که این شرکت برای سرمایه گذاری در بخش تحقیق و توسعه در نظرگرفته است، 10% از حجم فروش سالیانه آن است. همچنین بخش تکنولوژی مستقل شرکت، در سطح بین المللی، از پیشگامان این عرصه است. Sunell عناوین ذیل را در کارنامه خود دارد: شناخته شدن به عنوان برند موفق در ساخت شهرهای هوشمند چین در سه سال متوالی. حضور در 10 برند برتر صنعت CCTV به مدت 8 سال و حضور در 10 سازمان علمی برتر شهر شنژن.

Sunell همواره به "فراتر از حد انتظار مشتریان ظاهر شدن" اهمیت داده است و از آن به عنوان نیروس اصلی انگیزشی اش برای پیشرفت و توسعه استفاده می کند. با توجه به سیاست استقبال از ایده های همکاری و شبکه بازاریابی قدرتمند، این شرکت توانسته در ساخت شهر هوشمند کمک کند و با سرمایه گذاری در زمینه های مختلفی چون منابع انرژی، جنگل، حمل و نقل، سازه های هوشمند، زمینه های مدنی و ...، برای مردم، هم در کار و هم در زندگی، کیفیت بالایی از امنیت را تامین کند.

محصولات سانل

 

در زمانی که تکنولوژی اینترنت، انقلاب در صنعت های مختلف را جهت دهی می کند، Sunnel بر روی نوآوری و خلاقیت پافشاری می کند. با فلسفه "وفاداری به صنعت ویدئو، ولی نه محدود به امنیتی" و "ارتباط با دنیای امنتر"، این شرکت در جهت تامین محصولات رقابتی برای ISP ها، شرکت ها و مصرف کننده ها، می کوشد.

با توجه به فرهنگ سازمانی "تعهد اجتماعی، رشد فضیلت، ایجاد هماهنگی و توسعه متقابل"، شرکت Sunnel به طور دائم در فعالیت های اجتماعی مختلف شرکت می کند و در حال حاضر پشتیبان یک بنیاد بشر دوستانه است. این شرکت سالهاست که فرهنگ سنتی چین را آموزش می دهد. همچنین در این شرکت با تکیه بر فضای علمی غنی حاکم، کارکنان در جهت ارتقا علمی و کیفیت فرهنگ سوق داده می شوند. بعلاوه اینکه این شرکت فرصت خوبی برای خیلی از جوانان تامین کرده تا با دنیا ارتباط برقرار کنند و رویایشان به حقیقت بپیوندد.

لوگو سانل

Sunell، شریک قابل اعتماد شما!

 

در کشور ما، نمایندگی رسمی و انحصاری این شرکت، در اختیار شرکت آوابصیر است. برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع به این شرکت، روی لوگوی این شرکت کلیک کنید: 

آوا بصیر

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner