بازگشت
جستجو

OLDEX

 

دلیل برای آنکه محصولات اولدکس OLDEX بخریم :

 

1-    ساختشرکت های معتبر :

اگر شما جزو کسانی هستید که تجربه فروش ویا اجرای پروژه های مختلف دوربین مداربسته با مارکهای مختلف را داشته باشید، حتما با این موضوع مواجه شده اید که پایداری و دوام سیستم با برندهای معروف، خیلی بیشتر از تجهیزاتی است که توسط شرکت های بی نام و نشان ساخته شده اند.

برند اولدکس که دارای محصولات متنوعی با تکنولوژی های HDTVI و HDCVI و IP می باشد ، توسط کمپانی های معتبر و قدرتمند Hikvision و Dahua ساخته می شود ، لذا از این جهت مزیت بسیاری به سایر برند های چینی که تولید کننده آنها مشخص نمی باشد ، دارد .

 

2- منو و نرم افزارهای شناخته شده :

از آنجایی که محصولات اولدکس ، OEM برندهای معتبر هایکویژن و داهوا می باشد ، از نظر کارکردن با منو و آیتم های دستگاه و همچنین نرم افزارهای کاربردی بسیار راحت و شناخته شده میباشد. همچنین قابلیت تطبیق این تجهیزات با سیستم هایی که قصد توسعه دارند ، از دیگر مزایای آن می باشد.

 

 OLDEX

 

3- حاشیه سود مطمئن :

یکی از دغدغه های همکاران و فروشندگان ، نگرانی از قیمت پیشنهادی به مشتریان می باشد . در مارکهای معروفی مانند هایکویژن و داهوا، به علت تعدد تامین کنندگان و مشکل زیـر فروشی ، همیشه این نگرانی وجود دارد کـه شخص دیگری قیمت پائین تر از شما به مصرف کننده اعلام کند .

در برند اولدکس این نگرانی برای همکاران وجود ندارد و علـاوه بر اینکه همکاران می توانند پروژه های خود را رجیستر نمایند ، لیست قیمت آن به راحتی در دسترس همه نمی باشد .

 

4- کیفیت بالا همراه با سود منطقی

در برندهای شناخته شده ، هر چند فروش محصولات به دلیل معروف بودن ، آسان است اما حاشیه سود کمی نصیب همکاران می شود و همیشه اعلام قیمت به مشتریان با ریسک همراه است . اما آنچه که به عنوان مزیت در محصولات اولدکس چشم گیر است ، علاوه بر کیفیت ، اطمینان خاطر از سود منطقی است که نصیب همکاران می شود .

 

5- گارانتی معتبر پاوان 

بی شک موضوع گارانتی و خدمات پس از فروش ، یکی از مهمترین معیارهای انتخاب کالا می باشد ، اهمیت این موضوع زمانی به چشم می خورد که شما در زمان طراحی یا اجرا و راه اندازی پروژه و یا پس از تحویل پروژه ، نیاز به گارانتی و پشتیبانی از جانب تامین کننده کالا دارید و شرکت هایی در این میان مزیت دارند که بتوانند شما را هم در مرحله انتخاب محصول متناسب با نیاز پروژه و هم در زمان راه اندازی و همچنین چنانچه در مدت گارانتی نیاز به خدماتی باشد به خوبی ساپورت کنند .

کلیه محصولـات اولـدکس با لیبل و هولوگرام " گارانتی پاوان " ارائه می شود و حتی بوسیله شماره سریال نیز قابل پیگیری می باشد لذا اطمینان خاطر برای همکاران می باشد .

البته کارشناسان مجرب شرکت پاوان، همواره از مرحله طراحی پروژه تا راه اندازی سیستم، خدمات و مشاوره رایگان ارایه می دهند.

oldex 

 

6- داشتن بسته بندی مناسب و وبسایت کامل

امروزه نوع بسته بندی محصولات علاوه بر ایجاد اطمینان از کالا ، وسیله ای برای ایجاد ارتباط با مشتری می باشد و تجلی هویتی خاص برای محصول و متمایز کردن آن  می باشد .

از ایـن جهت نیز برند اولدکس دارای مزیت بزرگی می باشد کـه بـا بسته بندی شکیل و چشم گیر خـود ، همچون برندهای حرفه ای می تواند چه در ویترین و چه در دید مصرف کننده ، جلب توجه نماید . و از همه مهمتر اینکه در دنیای امروز که ابتدایی ترین و راحت ترین راه برای به دست آوردن اطلاعات ، اینترنت و فضای مجازی می باشد . داشتن وب سایت کاملی از محصولات ، از مزایای مارک اولدکس می باشد .

 

 

تامین کننده مارک اولدکس در ایران، شرکت پاوان الکترونیک (پاوان کالا) است. برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع به این شرکت، روی لوگوی این شرکت کلیک کنید: 

OLDEX

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner