بازگشت
جستجو

شرکت نظارت گستر ایمن

نماینده فروش محصولات رستر (Raster) و های واچ (HighWatch) و سایوتک (SayoTech)
توضیحات

 

مشخصات شرکت نظارت گستر ایمن

 

استان تهران
تلفن 02188507230-39
فکس 02188507230-39
آدرس سهروردی شمالی، زینالی غربی، پلاک 108، طبقه اول
وب سایت www.negaco.com
ایمیل hr.khodavandi@gmail.com
مدیر عامل آقای عبدالرضا حکیمی

 

 

معرفی شرکت نظارت گستر ایمن

شرکت نظارت گستر ایمن در سال ۱۳۸۱ در پاسخ به نیازهای بازار و در ادامه گسترش اجرای پروژه های ملی مانند پروژه نظارت تلویزیونی تهران بزرگ در زمینه اجراء و ارائه راه حل های جامع نظارتی و حفاظتی به مدیریت آقای عبدالرضا حکیمی و گروهی از مهندسان متخصص و با تجربه در امر CCTV تاسیس گردید.

همچنین با مطالعه نیازهای بازار ایران و نیز با انتخاب و ارائه گسترده محصولات و خدمات، با کیفیتی مطابق با استاندارد جهانی و از سوی سازندگان معتبر و خوشنام بین المللی سعی دارد تا با ارائه راهکارهای فراگیر (Total Solution) به تمامی نیازهای نظارتی و حفاظتی در هر سطحی از آن که شامل صنعتی، نظامی، اداری و خانگی و غیره باشد پاسخی شایسته و مناسب ارائه دهد.

معرفی بخش های داخلی

واحد فروش: برترین برندها در زمینه سیستم های نظارتی و انتقال تصویر

ارائه کلیه خدمات فروش شامل قبول سفارشات کالاهای انحصاری، قیمت گذاری کالاها ونیز بازاریابی حضوری توسط کارشناسان با تجربه در کل کشور توسط واحد فروش شرکت نظارت گستر ایمن، به صورت مستمر و پیگیر انجام می پذیرد.

واحد گارانتی: گارانتی نظارت گستر ایمن؛ضمانت کیفیت محصولات

در واحد گارانتی شرکت نظارت گستر ایمن، تعمیر کلیه تجهیزات معیوب توسط مهندسین با تجربه با در اختیار داشتن آخرین وسایل و تجهیزات تعمیراتی در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می گیرد. مهندسان این قسمت با استفاده از بالاترین تکنولوژی دنیا شامل مهمترین دستگاه های اتوماتیک تعمیر و تعویض قطعه (Rework Machine) در خدمت همکاران و مشتریان عزیز میباشند.

واحد پشتیبانی فنی و مشاوره: راهنمایی و پاسخگویی به مشتریان در تمامی مراحل

ارائه راهکارها صحیح در طراحی سیستم های نظارت تصویری و راهنمای استفاده از سیستم های دیجیتال توسط مهندسین مجرب به کلیه همکاران سراسر ایران. در واحد پشتیبانی فنی شرکت نظارت گستر ایمن، پاسخگویی به مشکلات مختلف مشتریان و نمایندگان محترم در خصوص نحوه کار تجهیزات و یا رفع مشکل در حین انجام پروژه با آن مواجه هستند به صورت تلفنی یا از طریق اینترنت و یا به صورت حضوری در محل صورت میگیرد. همچنین مشتریان عزیز میتوانند با استفاده از انجمنهای تخصصی شرکت نظارت گستر ایمن سوالات و مشکلات خود را مطرح کنند تا علاوه بر دریافت پاسخ ، سایر همکاران نیز از مطالب مطرح شده استفاده کنند.

واحد بازرگانی: پل ارتباطی شما و برترین تولیدکنندگان جهانی سیستم های نظارتی

کلیه خدمات و ارتباط بین شرکت نظارت گستر ایمن و شرکتهای خارجی که مهم ترین آن برنامه ریزی جهت واردات کالا و ترخیص آن در حجم بالا می باشد توسط کارشناسان مجرب این واحد ارائه می گردد.این بخش با دریافت سفارشات از قسمت فروش در سریعترین زمان ممکن پروسه ی واردات کالا را انجام میدهند.

واحد مالی: سهولت و سرعت در خرید و پرداخت های شما

در این واحد وصول مبالغ کالاهای فروخته شده و امورات مالی داخل شرکت صورت میگیرد و نیز به لحاظ داشتن زیر مجموعه حقوقی و اجرایی نسبت به دریافت مبالغ معوقه با نظر مدیریت اقدام مینماید.

واحد انبار و تدارکات: کامل ترین انبار محصولات در میان شرکت های ایرانی

شرکت نظارت گستر ایمن به عنوان شرکتی که همیشه کالای خود را موجود و قابل عرضه دارد مورد توجه قرار گرفته است که این امر نیازمند داشتن یک انبار مکانیزه و بسیار دقیق میباشد که قبول سفارش و ارسال کالاها را به تمام نقاط کشور در اسرع وقت و با بالاترین دقت ارسال نماید که این مهم توسط این واحد و با داشتن نیروهای با تجربه و ماهر صورت میگیرد.

واحد IT: سرعت و دقت در ارائه خدمات و اطلاع رسانی به مشتریان و همکاران

وظیفه این واحد بروزرسانی سایت شرکت و انجمن های تخصصی CCTV به لحاظ اطلاعات فنی، خبرهای جدید و نیز ارائه جدید ترین خدمات اینترنتی به مشتریان جهت تسهیل در ارتباط با شرکت شامل ارتباط با نمایندگان از طریق ایمیل و SMS ، و مطلع نمودن آنها از آخرین و جدیدترین محصولات شرکت میباشد. از وظایف دیگر این واحد مدیریت شبکه واحدهای مختلف شرکت میباشد که باعث هماهنگی و سرعت بخشیدن بین آنها و در نتیجه رضایتمندی مشتریان و نمایندگان محترم میگردد.

 
نماینده فروش محصولات :
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اهداف شرکت نظارت گستر ایمن

اهم اهداف شرکت نظارت گستر ایمن که از اعتقادات متعالی سازمان برخاسته است عبارتند از:

 • رشد و تعالی و حضور شرکت در تمامی موضوعات و زمینه های کاری مرتبط
 • رقابت در بازارهای کاری و پیشی گرفتن از رقبای حرفه ای بر مبنای توانمندی و کیفیت
 • جلب رضایت مشتریان در راستای ایجاد حضور مداوم در زمینه فعالیت
 • توسعه ی کمی و کیفی محصولات
 • خود کفایی کشور و شرکت در زمینه های علمی و تکنولوژی و فناوری
 • ایجاد اشتغال و سهیم بودن در توسعه اقتصادی پایدار شرکت در کشور

 

 

منشور شرکت نظارت گستر ایمن

 

 • صداقت و درستی
 • اعتماد و اعتقاد
 • تعهد و مسوولیت پذیری
 • نظم و مسوولیت پذیری
 • نظم و آداب
 • جدیت و پشتکار
 • دانایی و آگاهی محوری
 • سیستم گرایی و برنامه ریزی
 • راندمان خواهی و شایسته سالاری
 • مشتری مداری و کیفیت جویی
 • مشارکت و تیم گرایی

 

استراتژی شرکت نظارت گستر ایمن

 

یکی از جوانب بسیار مهم استراتژی تشکیلاتی شرکت نظارت گستر ایمن پیاده سازی مدرنیزاسیون تشکیلاتی از طریق طراحی فرآیندهای گردش کار بر مبنای الگوریتم های منطقی و تعریف شده و نیز پیاده سازی مفاهیم ساخت یافته در فرآیند گردش کار به نحوی که بتواند ارتباطات بین بخش های مختلف شرکت و نیز ارتباطات بین بخش ها با واحدهای متناظر خود در پروژه را از یک قواعد نظام یافته ی سیستمی برخوردار نماید، می باشد.

 

کارآمد سازی از طریق آموزش مستمر و افزایش قابلیت های تخصصی سازمان، بهینه سازی فرآیندهای انجام کار، آنالیز درست و دقیق کمی و کیفی کار و... مجموعه تمهیداتی از این قبیل در استراتژی تشکیلاتی شرکت به عنوان ارکان اصلی نظام جامع بهره وری تعریف شده است. لذا در چهارچوب اهداف مرحله ای تعریف شده، انتظار می رود تشکیلات شرکت به سطوح مناسبی از بهره وری و کارآمد سازی دست پیدا کرده و مفاهیم کاربردی نظام جامع بهره وری به نحوی در رویه های انجام کار نهادینه شود که در کارگاه ها و پروژه ها بتواند تصویر مناسبی از کار آمدی و بهره وری در انجام وظایف محوله را به نمایش گذارد.

 

نظارت گستر ایمن در قلب بازارهای جهانی حضور دارد و همواره با بررسی دائمی این بازارها از برندهای برتر بهترین ها را انتخاب کرده و به بازار داخل ارائه می کند وکارشناسان ما نیز همواره در کنار مشتریان حضور دارند تا با راهنمایی و ارائه مشاوره های تخصصی بهترین انتخاب با بشترین بهره وری را برای آنان حاصل نماید.

 

درباره گارانتی RasterService رسترسرویس

امروزه توجه به کیفیت کالا از مهم ترین وظایف شرکت های توزیع کننده کالا است و خدمات پس از فروش ضامن حفظ این کیفیت می باشد. مجموعه ی نظارت گستر ایمن با توجه به اهمیت این موضوع بر خدمات برتر برای مشتریان خود تاکید دارد.

در همین راستا شرکت نظارت گستر ایمن وظیفه دارد در اسرع وقت و با دقت و مشتری مداری که لازمه کار خدماتی است به مشتریان خود پاسخگو باشد. شرکت نظارت گستر ایمن می کوشد با داشتن بیش از 50 نفر از مهندسین و متخصصین مجرب آرامش مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده و میکوشد همواره هترین شرکت خدمات رسان در حوزه cctv باشد.

فعالیت مرکز خدمات گارانتی شرکت نظارت گستر ایمن در ابتدای کار محدود به فضایی کوچک و تعداد افراد کم بود که به تعمیرات و رفع مشکلات ساده دوربین های مداربسته آنالوگ در آن زمان بود، اما با گذشت زمان فعالیت های این واحد با بهره گیری از تخصص نیروهای جوان و کارآمد، افزایش چشمگیری یافت.در این استا شرکت نظارت گستر ایمن اقدام به راه اندازی واحدی مجزا برای ارائه خدمات پس از فروش تحت عنوان رستر سرویس، به مشتریان گرانقدر نمود تا با ارائه خدمات بهتر به مصرف کنندگان میزان رضایت آنان را افزاش دهد. این مرکز با بهره مندی از توان دانش آموختگان رشته الکترونیک با ارائه خدمات تلفنی و پشتیبانی آنلاین گام بلندی در راستای حل مشکلات کاربری مشتریان برداشته است.

هم اکنون واحد خدمات پس از فروش شرکت نظارت گستر ایمن، رستر سرویس، همچون قلب تپنده شرکت به فعالیت خود ادامه می دهد. اهداف و سیاست های بلند مدت نظارت گستر ایمن همواره بر پایه توسعه کمی و کیفی محصولات بوده و مفتخراست که توانسته خدمات ارزنده ای را به مصرف کنندگان ارائه نماید.

گارانتی رستر سرویس موجب اطمینان هزاران مصرف کننده ی محصولات نظارت گستر ایمن در سال های متمادی و حال است که با توجه به نوع کالا و شرایط به صورت گارانتی تعویض، تعمیر و یا سرویس به مشتریان محترم ارائه می گردد.

طیف وسیع و گوناگون کالاها و محصولات عرضه شده درنظارت گستر ایمن مشمول گارانتی و خدمات پس از فروش با شرایط و ضوابط مختلف است. گارانتی رستر سرویس نیز به منظور ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان خود، خدمات منحصر به فردی ارائه داده و برای رضایت آن ها به صورت واسطه وظیفه ارسال و پیگیری کالاهایی (که تحت گارانتی رستر سرویس نیستند) با گارانتی های مختلف را به عهده می گیرد تا ضمن کاهش هزینه، مانع از سرگردانی مشتریان شود.

ما باور داریم ده مشتری راضی ارزشمندتر از صد مشتری با میانگین نسبی از رضایت است، به همین منظور به عنوان یک مجموعه تجاری، اقتصادی در تلاشیم تا با برگزاری کلاس های آموزشی برای نمایندگان خود و کارشناسان فنی آن ها هر روز گام موثرتری در راستای خدمت رسانی به مشتریان برداریم.

ما با برگزاری این کلاس ها می کوشیم همواره دانش فنی خانواده بزرگ نظارت گستر ایمن را به روز کرده و منطق بر شیوه های نوین فنی و دیجیتال که هر روز با تغییر روبه رو است پیش رویم تا بهترین راهکارهای خدمات رسانی به مشتریان در کمترین زمان در این مجموعه اعمال شود.

گارانتی رستر سرویس هزینه های گزافی را صرف نموده تا مجموعه خود را بروز نماید.

واحد مدیریت ارتباط با مشتریان با پاسخگویی و رسیدگی به انتقادات و پیشنهادات گام موثر ما در حمایت از حقوق مصرف کنندگان و مشتریان است و می توان عملکرد منسجم این واحد را در کنار ارائه بهترین زمان گارانتی وجه تمایز مهمی از سایر رقبا دانست. در این بازه زمانی کوتاه خدمات مطلوب و استاندارد، گنجینه معتبری از مشتریان را برای ما فراهم آورده است و این امر تداوم پروژه های متعدد خدمات و پشتیبانی سازمان های مختلف دولتی و غیر دولتی را در طول مدت فعالیت شرکت موجب گردیده است. این شرکت قابلیت ارائه خدمات پس از فروش در چهارچوب کالاهای تحت گارانتی، خارج از گارانتی و یا بر اساس قراردادهای خدمات پشتیبانی با سازمان ها و ادارت مختلف را دارد.

بسیاری از مشتریان تمایل دارند با پرداخت هزینه بیشتر کالا را با گارانتی تهیه کنند، این به نحوی مهر تاییدی بر خرید با کیفیت و با اطمینان خاطر برای آنها محسوب می شود، شاید بد نباشد واژه آرامش و امنیت را مترادف با گارانتی بدانیم.

مجموعه خدماتی که به مشتریان ارائه می شود، مدت زمان پشتیبانی کالا، توجه به نکات رسیدگی به درخواست ها و نیاهای متریا تنها بخشی از نکات مهم و ضروری است که کلید موفقیت در بازار خواهد بود.

نظارت گستر ایمن با در نظر گرفتن نیازهای اساسی بازاردستری گسترده به مجموعه کامل از قطعات و لوازم جانبی در کنار اصول و باورهای مجموعه مبنی بر ارائه خدمات جامع به منظور ایجاد امنیت درخرید (که حقیقت همان اعتبار نزد مشتریان است) از همان بدو شروع فعالیت شرکت، گارانتی رستر سرویس را راه اندازی نمود و امروز این مجموعه عضو اتحادیه الکترونیک و حفاظتی است.

 

 

نمایندگان شرکت نظارت گستر ایمن

شرکت نظارت گستر ایمن با راه اندازی 31 نمایندگی در تمامی استان ها در سطح کشور، سهم قابل توجهی از بازار را در دست دارد، با این حال هرگز دست از تلاش بر نداشته و در نظر داریم با گسترش نمایندگان در سراسر بازارهای کشور امر خدمت رسانی به مشتریان را تسهیل نموده و با گستره بیشتری از مشتریان در ارتباط باشیم تا نیاز مشتریان و بازار را در سطح وسیع تری پوشش دهیم.

 

 

شرکت نظارت گستر ایمن جهت رفاه حال نمایندگان خود شرایط ویژه ای را برای نمایندگان در نظر می گیرد که به شرح زیر می باشد:

 

1) نمایندگان در استان خود به صورت انحصاری نمایندگی را در اختیار داشته و تنها نماینده القوه شرکت نظارت گستر ایمن در استان می باشد.

 

2) شرکت به نمایندگان خود این اطمینان را می دهد که قیمت کالاها را گارانتی کرده و نمایندگان شرکت حداقل مبلغ را جهت خرید کالاها م پردازند.

 

3) شرکت نظار گستر ایمن تمامی مشتریانی که از شهرستان ها به دفتر مرکزی برای خرید محصول مراجعه می کنند را به نماینده ی آن استان ها معرفی کرده و اطلاعات مشتری را تماماً در اختیار نماینده مربوطه می گذارد.

 

4) شرکت نظارت گستر ایمن برای بالا بردن سطح دانش فنی و مارکتینگ کارشناسان فنی و فروش نمایندگان در محل شرکت نماینده اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی می نماید.

 

5) شرکت نظارت گتر ایمن برای نمایندگان خود کلاس های گارانتی در محل شرکت قسمت گارانتی مجموعه برگزار می نماید تا سطح دانش تعمیراتی نماینده و کارشناسان فنی اش ارتقاء یابد.

 

6) شرکت نظارت گستر ایمن اقدام به برگزاری همایش های استانی جهت تبلیغات برای نماینده و شناساندن وی در سطح استان و همچنین معرفی تازه های محصولات شرکت به مشتریان و همکاران نماینده می نماید.

 

7)شرکت نظارت گسترایمن همواره به صورت تلفنی از نمایندکان حمایت فنی کرده و پاسخگوی سوالات آنها می باشد و در صورت نیاز در پروژه های آن ها حضور بهم می رساند.

 

8) شرکت نظارت گستر ایمن با اجرای سیاست های فروش، برای نمایندگان خود حاشیه سود مناسب را تضمین می نماید.

 

تلاش مداوم ما طی این سال ها علاوه بر رشد و نمو، ایجاد ریشه های مستحکم به منظور حضور قدرمند بوده است.

 

برای بازدید از وبسایت اینترنتی این شرکت بر روی لوگوی زیر کلیک کنید.

 

negaco

مشخصات
استان تهران
تلفن 02188507230-39
فکس 02188507230-39
آدرس سهروردی شمالی، زینالی غربی، پلاک 108، طبقه اول
وب سایت www.negaco.com
ایمیل hr.khodavandi@gmail.com
مدیر عامل آقای عبدالرضا حکیمی
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner