بازگشت
جستجو
RSS

اخبار

شنبه, 16 تیر 1397
امضاي تفاهم نامه اموزشي با موضوع تبادل علم ، اموزش و تربيت مدرس بين دو موسسه اتحاد در ايران و آرك بريتانيا
امضاي تفاهم نامه اموزشي با موضوع تبادل علم ، اموزش و تربيت مدرس بين دو موسسه اتحاد در ايران و آرك بريتانيا انجام شد برگزاري سمينارهاي مشترك علمي در زمينه مديريت ...
چهارشنبه, 13 تیر 1397
دوربین های حرارتی سانل
دوربین های حرارتی سانل – ابزاری قدرتمند برای جلوگیری از آتش سوزی جنگل بر اساس اطلاعات دریافتی از پژوهش ها، به طور میانگین، سالانه بیش از 200,000 مورد آتش سوزی در جنگل رخ می دهد، که در این حوادث بیش از 0.1 درصد جنگل های جهان از بین می روند.
چهارشنبه, 30 خرداد 1397
پروژه های بزرگ سانل
کمپانی سانل، به خصوص طی ده سال گذشته، یکی از معتبر ترین ارائه کننده های راه حل های امنیتی در دنیا محسوب می شود که پروژه های بزرگ و حساس انجام گرفته توسط این شرکت طی این سالیان، موید این موضوع است. در ادامه به بیان برخی از این پروژه ها خواهیم پرداخت.
چهارشنبه, 23 خرداد 1397
سوابق موسسان و سیاست های کلی شرکت آوابصیر
موسسان شرکت آوابصیر فارغ التحصیل معتبرترین دانشگاه های فنی و مهندسی کشور ( صنعتی شریف، امیرکبیر و خواجه نصیر ) هستند که قبل از تاسیس مجموعه بیش از 15 سال در چند مرکز تحقیقاتی بزرگ و مطرح مشغول فعالیت بوده اند.
چهارشنبه, 9 خرداد 1397
اذعان مایکروسافت به نقش کلیدی avigilon در تحول فناوری هوش مصنوعی
طی یک مطالعه موردی انجام گرفته توسط مایکروسافت، avigilon به عنوان یک موتور محرک تکامل هوش مصنوعی، در صنعت امنیتی شناخته شد.
چهارشنبه, 9 خرداد 1397
دفاتر اصلی شرکت آوابصیر
با توجه به حجم بالای فعالیت های شرکت آوابصیر، در زمینه فروش، پشتیبانی و خدمات محصولات، این شرکت چند ساختمان مستقل در تهران را برای انجام فعالیت های مختلف خود اختصاص داده است. در تصاویر زیر، این ساختمان ها و بخش های مختلف آن ها را خواهیم دید.
چهارشنبه, 2 خرداد 1397
ضبط کننده های ویدئویی شبکه و دیجیتال ( NVR و DVR ) سانل
شرکت سانل، طی سال میلادی گذشته، سرمایه گذاری های تحقیق و توسعه خود را در راستای پیشرفته تر کردن محصولات خود، از جمله DVR ها NVR های خود، هزینه کرده است.
دوشنبه, 31 اردیبهشت 1397
سرنوشت مبهم دوربین های مدار بسته Sony در ایران
بر اساس اخبار منتشر شده در خبرگزاری های مختلف، و البته تایید شده توسط دو شرکت سونی و بوش، در ماه نوامبر سال 2016، این دو شرکت توافق نامه همکاری با یکدیگر امضا کردند.
پنجشنبه, 6 اردیبهشت 1397
سیاست های شرکت آوابصیر جهت پشتیبانی همکاران
شرکت آوابصیر، جهت اثبات حمایت همه جانبه خود به همکاران، سیاست های مهمی را اتخاذ کرده است
سه شنبه, 24 بهمن 1396
دوربین 12MP سانل
شرکت سانل، برای اولین بار، در سه ماهه سوم سال 2017، دوربین 12MP ی 57/80 خود را وارد بازار کرد و توانست گامی بلند در ورود به تکنولوژی های به روز وضوح بالا در این صنعت، بر دارد.
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner