بازگشت
جستجو

IP-COM

IP-COM

 

شرکت IP-COM، در سال 2007 تاسیس شده و تخصص آن در زمینه دستگاه های شبکه تجاری است. این کمپانی راه حل ها و دستگاه های شبکه سرعت بالا، ایمن و با نگهداری آسان را برای شرکت ها تامین می کند. این شرکت با تلاش های بی وقفه خود در خلق نوآوری های تکنولوژیکی و بازاریابی، موفق شده است تا به مقام اول شرکت های تولید کننده و تامین کننده محصولات شبکه ای شرکت ها و ارائه دهنده راه حل های شبکه ای تجاری، نائل شود.

IP-COM Building

 

دلیل اصلی دستیابی IP-COM به قدرت های رقابتی اش، نوآوری های تکنولوژیکی و بینش جهانی این شرکت است. سه پایگاه تحقیق و توسعه شرکت مذکور، به ترتیب در: Silicon Valley آمریکا، Shen Zhen و Cheng Du چین قرار دارند. پایگاه واقع در Cheng Du، شامل یک تیم فوق حرفه ای تحقیق و توسعه با بیش از 600 نفر و همچنین دارای یک آزمایشگاه پیشرفته وایرلس، با بیش از 1000 متر مربع زیر بنا است. IP-COM 13 شعبه و 29 دفتر در شهر های بزرگ چین احداث کرده که مسئول توسعه شبکه بازاریابی، در بازار محلی می باشند. در رابطه با بازار خارج از کشور چین، این شرکت به طور مکرر برای حضور در CES، GITEX و دیگر نمایشگاه های شامل تجهیزات پیشرفته و راه حل هاش شبکه ای، دعوت شده که در این نمایشگاه ها هم به خوبی موفق به معرفی خود و دریافت اعتماد مشتریان خارج از کشور، شده است.

ip-com subsidiaries

 

در حال حاضر، IP-COM دارای خط تولید های متنوعی همچون Access Point، Gateway، Switch و ... است و همچنین با خیلی از مشتریان صنعت های مختلف در مراکز دولتی، شرکت ها، بهداشتی و درمانی، مراکز خرید و مراکز علمی، رابطه دارد. تا به الان، IP-COM، راه حل ها و تجهیزات شبکه بی سیم قابل توجه و مقرون به صرفه ای را برای بیش از 30.000 هتل در سطح های مختلف( همچون Hilton، Jinjiang، Inn، Home Inn) به منظور ارتقا کیفیت اتاق و برند هتل ها، تامین کرده است.

IP-com Hotels

 

این شرکت هیچگاه دست از پیگیری برای جلب رضایت مشتری های خود، نمی کشد. IP-COM با بهبود مداوم تولید، توسعه محصول و خدمات آن، تمام تلاش خود را به تامین نیازهای مشتریان با بهترین کیفیت، بهترین عملکرد محصولات و خدمات، اختصاص می دهد.

 

در کشور ما، نمایندگی انحصاری تجهیزات اکتیو شبکه IP-COM، توسط شرکت وردسان اخذ شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع به این شرکت، روی لوگوی این شرکت کلیک کنید:

Worldsun logo

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner