بازگشت
جستجو

Axis

Axis

شرکت Axis، شرکت پیشگام در صنعت ویدئو شبکه است. این شرکت اولین دوربین شبکه جهان را در سال 1996 اختراع کرد و از همان زمان در صنعت ویدئو های نظارتی، مبتکر و نوآور بوده است. Axis تلاش می کند تا امنیت میلیون ها انسان در سراسر جهان را فراهم آورده و در راه رسیدن به دنیایی ایمن تر و پیشرفته تر گام بردارد.

با کمک 90.000 همکار فعال در 179 کشور، این شرکت توانسته مجموعه ای از محصولات پیشگام را برای همگان تامین کند و در ادامه سعی دارد این گستره را توسعه دهد.

Axis دنباله رو بازار نیست، بلکه آن را رهبری می کند. آنها توانسته اند با رقابت مستقیم با وضع موجود، پیشرو باشند. با توجه به تبحر رهبری این شرکت در زمینه ی تخصصش و با تمرکز نیرومندشان برای تحقیق و توسعه و خلاقیت، آنها باور دارند که نقششان پیشبینی نیاز بازار، و پاسخ هرچه سریعتر به آن و در نهایت تامین و تحویل آن به بهترین کیفیت ممکن است.

map

 

نوآوری تکنولوژیکی و سرمایه انسانی

سرمایه گذاری سنگین این شرکت در تحقیق و توسعه، موجب پیشگامی او در  بسیاری از صنعت ها شده است. از موفقیت شرکت در این زمینه می توان به تولید اولین دوربین شبکه، Video Encoder، HDTV و دوربین های شبکه حرارتی اشاره کرد. اما مساله ای که در حقیقت این شرکت را متفاوت کرده، اقداماتی است که در پشت صحنه انجام می دهد.

به اشتراک گذاشتن اطلاعات و ایده ها برای این شرکت بسیار مهم است، چرا که دانش را به آن ها تحمیل می کند. این دلیلی است که Axis، تعامل بسیار نزدیکی با همکارانش دارد و همواره به صحبت های مصرف کنندگانش گوش داده و طراحی را بر اساس نیاز آنها انجام می دهد.

 

Axis، شرکتی منحصر به فرد

رویکرد مردم-محور شرکت Axis، موجب بوجود آمدن یک فرهنگ قوی شده است. آنها همواره از ایده ها، دیدگاه ها، همکارها و راه های جدید انجام کسب و کار، با آغوش باز استقبال کرده اند و این استقبال را در مقابل مشتریان و همکاران موجود خود نیز به همراه دارند.

آن ها همواره در حال یادگیری از همکاران و مشتریان خود هستند. در سوئد به این عمل ‘Lyhörd’ گفته می شود و بخش اساسی فرهنگ Axis را شکل می دهد. همچنین این شرکت اعتبار خاصی برای صداقت و شفافیت قائل است و در این راستا همواره دریافت بازخورد مشتری و همکاری با آنها را تشویق می کند. به همین دلیل است که این شرکت فعالیت خود را بر اساس یک پلتفرم آزاد بنا کرده که در برابر همه ی مشتریان منعطف، سازگار و مقیاس پذیر است.

Axis Jigsaw

 

نامی که می توان به آن اعتماد کرد

اگر Axis به یک مشخصه معروف باشد، آن مشخصه، کیفیت است. مهمترین حلقه، در زنجیره ی ارزش این شرکت، کیفیت است، که این ارزش گذاری را در بخش تحقیق و توسعه محصولات خود تحقق می بخشد. آنها اهمیت این بخش را نیز به اندازه ی روابط نیرومندی که با مشتریان و همکاران خود دارند، می دانند.

Axis همین استاندارد کیفیت را از همکاران خود تقاضا دارد و در همین راستا با انجام حسابرسی های منظم و مکرر، پایبندی آنها را می سنجد.

تعهد Axis در کیفیت، به همینجا ختم نمی شود. آنها استانداردهای بالایی برای ثبات، ایمنی و امنیت در راه حل های پیشنهاد شده به مشتریان ارائه می کنند که هم کاربردی و هم مشتری پسند هستند. این شرکت این استاندارد های سختگیرانه را در خدمات خود نیز رعایت می کند.

بخاطر همین دلایل است که مشتریان Axis خاطر جمع هستند که از ابتدا تا انتهای تعامل با این شرکت، بالاترین کیفیت را در قالب جدیدترین تکنولوژی ها دریافت می کنند.

این تفاوت Axis است.  

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner