بازگشت
جستجو

avigilon

درباره شرکت avigilon

شرکت Avigilon، در سال 2004 توسط Alexander Ferandes در Vancouver کانادا تاسیس شده است. این شرکت تجهیزات، راه حل ها و نرم افزارهای نظارت تصویری را طراحی، تولید و به فروش می رساند. تجهیزات Avigilon مکان های متعددی همچون استادیوم ها، محیط های خرده فروشی، زیر ساخت های حیاتی، ایستگاه های حمل و نقل، مدارس مراکز تجاری و ... را نظارت و محافظت می کنند.

 Alexander Fernandes

 

این شرکت اولین سیستم نظارتی وضوح بالای خود را در سال 2006 تولید و در سال 2007 فروش را آغاز کرد. این  سیستم شامل یک دوربین 11MP و نرم افزار ضبط ویدئو شبکه وضوح بالا بود که از آن زمان تا امروز، Avigilon توانسته همواره دامنه تنوع دوربین ها و دیگر تجهیزات تولید خود را گشترش و پیشرفت دهد.

 محصولات avigilon

 

Avigilon رشد بسیار سریعی داشته است به طوری که در مجله معتبر PROFIT، به عنوان سومین شرکت کانادایی از لحاظ سرعت رشد، لقب گرفته است. در حال حاضر این شرکت، با کمک 1500 نمایندگی فروش، محصولات خود را به بیش از 113 کشور در سراسر جهان عرضه می کند.

وضعیت درآمد این شرکت نیز طی سال های اخیر رشد چشمگیری داشته است به طوری که طی 5 سال گذشته، میزان درآمد این شرکت، به طور میانگین سالیانه 30 درصد رشد داشته است. نمودار درآمد و سود خالص این شرکت طی سال های گذشته، و همچنین پیش بینی این شرکت برای درآمد سال آینده اش، به شرح زیر می باشد:

نمودار درآمد avigilon 

 

در ماه فوریه سال 2018، اعلام شد که شرکت Motorola Solutions، تمام سهم شرکت Avigilon را، به ارزش هر سهم، 23 دلار، در اختیار گرفته است. ارزش این معامله، حدود یک میلیارد دلار تخمین زده می شود که شامل بدهی های خالص Avigilon نیز می شود.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر راجع به این قرارداد به لینک زیر مراجعه کنید:

https://goo.gl/W3dGdb

اما نماینده انحصاری فروش تجهیزات این کمپانی در کشور ما، شرکت کیمیا الکترونیک می باشد. برای بازدید از اطلاعات تماس این شرکت، روی لوگوی زیر کلیک کنید:

لوگو کیمیا الکترونیک

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner