بازگشت
جستجو

داهوا

Dahua Technology

 

Dahua، در زمینه ی ارائه راه حل و پیشنهاد در حوزه صنعت نظارت تصویری پیشگام است. راه حل ها، محصولات و خدمات Dahua، با کمک 13000 کارمند این شرکت، در بیش از 180 کشور ارائه می شوند. Dahua 35 نمایندگی در مناطق مختلف جهان داراست که آسیا، آمریکا، اروپا، خاورمیانه، اقیانوسیه و آفریقا را پوشش می دهند. این شرکت با راه حل های نظارت تصویری اش، کیفیت بی نظیر، اعتماد و پایداری را در ذهن مشتریان تداعی می کند.

محصولات داهوا

 

 Dahua متعهد شده است تا راه حل ها و محصولات کیفیت بالایش را همراه با جدیدترین تکنولوژی ها ارائه کند تا مصرف کنندگان کسب و کار خود را با موفقیت پیش ببرند. در سال 2001، Dahua اولین شرکتی در چین بود که ویدئو رکوردر دیجیتال Real-time8 کاناله را به بازار عرضه کرد. از آن زمان، این شرکت به روند ساخت بخش تحقیق و توسعه قدرتمند، برای تکنولوژی های جدید و نوآوری، اهتمام ورزیده است.

Dahua، از سال 2014، مقداری بالغ بر 10% از درآمد فروش سالیانه خود را در بخش تحقیق و توسعه سرمایه گذاری کرده است. این شرکت دارای 4 موسسه با نام های: موسسه تحقیق(موسسه تکنولوژی های پیشرفته)، موسسه داده بزرگ، موسسه تراشه و موسسه ابر ویدئویی است. همچنین بیش از 6000 مهندس تحقیق و توسعه و کارمند متخصص، مشغول به فعالیت بر روی پیشرفته ترین تکنولوژی های هوش مصنوعی، اینترنت اشیا، خدمات ابر، ویدئو، امنیت سایبری، امنیت نرم افزاری و دیگر تکنولوژی ها هستند. Dahua از سال 2016 تا کنون 800 ثبت اختراع داشته است.

آمار داهوا

طبق گزارش IHS، از سال 2014، از لحاظ در اختیار گیری سهم بازار در صنعت تجهیزات نظارت تصویری، Dahua رتبه ی دوم را ازان خود کرده است. این شرکت همچنین در سال 2016، در مجله A&S international، در بین 50 شرکت برتر تجهیزات امنیتی، رتبه چهارم را در اختیار گرفت.

خط تولید اصلی تجهیزات نظارت تصویری Dahua که شامل دوربین های شبکه، NVR و HD توسط کابل coaxاست، در بخش های متعددی مانند بانکداری، دولتی، صنعتی، خرده فروشی، ورزشی و تفریحی، حمل و نقل و انرژی می تواند به کار برود.

با توجه به نوآوری های فنی-سفارشی و خدمات بهینه شرکت، راه حل های هوشمند راهبردی Dahua، با حل مشکلات مشتریان به بهترین روش، اعتماد آن ها را جلب کرده است. بسیاری از پروژه های عظیم، توسط محصولات و راه حل های شرکت Dahua به سرانجام رسیده اند. از این پروژه ها می توان به المپیک 2016 ریو(برزیل)، اجلاس سران G20 2016، مرکز خرید عمان، خطوط هوایی LAN در پرو و نشست APEC در چین اشاره کرد.

المپیک

پاوان کالا، به عنوان نماینده رسمی این شرکت، عرضه کننده ی طیف وسیعی از محصولات این شرکت می باشد. برای بازدید از سایت این شرکت، و آشنایی بیشتر با محصولات شرکت Dahua بر روی تصویر زیر کلیک کنید:

پاوان کالا

 

دوربین مدار بسته داهوا مدل HDW1100S

دوربین مدار بسته داهوا دام 1 مگاپیکسل با لنز فیکس

دوربین مدار بسته داهوا مدلDH-SD42C212S-HN

دوربین مدار بسته داهوا تحت شبکه 2 مگاپیکسل ضد آّب و ضد ضربه

دوربین مدار بسته داهوا مدلDH-SD59212S-HN

دوربین مدار بسته داهوا تحت شبکه 2 مگاپیکسل ضد آّب و ضد ضربه

دوربین مدار بسته داهوا مدلDH-SD59220S-HN

دوربین مدار بسته داهوا تحت شبکه 2 مگاپیکسل ضد آّب و ضد ضربه

دوربین مدار بسته داهوا مدلDH-SD59230S-HN

دوربین مدار بسته داهوا تحت شبکه 2 مگاپیکسل ضد آّب و ضد ضربه

دوربین مدار بسته داهوا مدلDH-SD6C230S-HN

دوربین مدار بسته داهوا تحت شبکه 2 مگاپیکسل ضد آّب و ضد ضربه

دوربین مدار بسته داهوا مدلHDW4100S

دوربین مدار بسته داهوا دام 1.3 مگاپیکسل با لنز فیکس

دوربین مدار بسته داهوا مدلHDW4200S

دوربین مدار بسته داهوا دام 2 مگاپیکسل با لنز فیکس

دوربین مدار بسته داهوا مدلHDW4300S

دوربین مدار بسته داهوا دام 3 مگاپیکسل با لنز فیکس

دوربین مدار بسته داهوا مدلHFW1200S

دوربین مدار بسته داهوا تحت شبکه 2 مگاپیکسل با لنز فیکس

دوربین مدار بسته داهوا مدلHFW4300S

دوربین مدار بسته داهوا تحت شبکه 3 مگاپیکسل با لنز فیکس

دوربین مدار بسته داهوا مدلIPC-EBW8600

دوربین مدار بسته داهوا تحت شبکه 6 مگاپیکسل ضد آّب و ضد ضربه
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner