بازگشت
جستجو

تعرفه

جهت اطلاع از تعرفه معرفی برند و شرکت در سایت، با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید:

021-95119193 (داخلی 202-203)

نقش اطلاع رسانی و روابط عمومی هدفمند در نیل به اهداف تجاری بی بدیل بوده و این امر نیاز به برنامه های جدید دارد.
از بین روش های متنوع اطلاع رسانی، روش های مبتنی بر فضای مجازی دارای امتیازهای خاصی است که این شرکت سعی دارد تا با تلاش و بهره گیری از این روش ها و تجارب ممتاز جهانی بستری متمایز برای معرفی محصولات و خدمات شرکت های فعال در صنعت سیستم های ایمنی و هشدار دهنده ایجاد نماید.
در تبلیغات به روش cctvinfo.ir ، اطلاعات و شرح خدمات شما، همیشه همراه و در دسترس مشتریان بوده و لازم نیست برای اطلاع رسانی منتظر چاپ شماره جدید مجله باشید! از هر لحظه که اراده کنید اطلاعات جدید شما در دسترس خواهد بود و بارها و بارها می توانید آنها را ویرایش نمایند.
این شرکت با برنامه ریزی جامع اقدام به راه اندازی وب سایت، کانال تلگرام و سرور ایمیل و SMS مارکتینگ و حضوری پررنگ در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام (3000 فالور) و لینکداین نموده است. 
بهره گیری از کلیه تکنیک های ارتقاء جایگاه و رتبه وب سایت (SEO) مورد نظر بوده و بطور مستمر مورد استفاده قرار میگیرد، بطوریکه در حال حاضر cctvinfo.ir دارای بهترین جایگاه در بین وب سایت های این صنعت در کشور است.
گروه مدیریت وب سایت با تلاشی بی وقفه و با بهره گیری از همه روش های استاندارد و ابتکاری سعی دارد تا شما همکاران تجاری ما، اولین انتخاب مشتریان بوده و همواره نیز در صدر بمانید.

خدمات ما:
- معرفی شرکت و انتشار لیست محصولات و خدمات مربوطه
- جمع آوری و انتشار خبرهای مرتبط به شرکت و برند شامل: فعالیت های سازمانی، پروژه ها، خدمات و محصولات جدید، مقالات و ...
- تهیه و انتشار مصاحبه با همکاران، مشتریان و نمایندگان شرکت
- ارائه گزارش فعالیت های انجام شده و اطلاعات آماری به مدیر شرکت
-...