بازگشت
جستجو
بازگشت به لیست اخبار

امضاي تفاهم نامه اموزشي با موضوع تبادل علم ، اموزش و تربيت مدرس بين دو موسسه اتحاد در ايران و آرك بريتانيا

شنبه, 16 تیر 1397

موضوع تبادل علم ، اموزش و تربيت مدرس بين دو موسسه اتحاد در ايران و آرك بريتانيا انجام شد
برگزاري سمينارهاي مشترك علمي در زمينه مديريت حفاظت الكترونيك، مديريت بحران، ريسك و بلاهاي طبيعي مانند زلزله ، مديريت كنترل ترافيك و مديريت بحران در صنعت حمل و نقل شهري و نيز مديريت بحران و ريسك در مراكز تجاري و مال ها و ،،،، از جمله موضوعات قابل برگزاري مي باشد كه از شهريو ماه جاري انجام خواهد شد

29 ژوئن 2018

شرکت آموزشی  ARC اینترنشنال با موسسه  MIT (موسسه بین المللی ارتقا مدیریت و مطالعات فن آوری و نوآوری حفاظت الکترونیک و مدیریت بحران اتحاد) مستقر در تهران برای آموزش و یادگیری تفاهم نامه آموزشی  را در طی نمایشگاه IFSEC2018 امضا کرد. در واقع، خانم نسیم توکل ، مدیر عامل موسسه  MIT  که در تهران مستقر است ، هدف توسعه بخش آموزش حفاظت الکترونیک  محلی در  ایران است.

MIT بخشی از گروه AGK است که شامل تجارت الکترونیک عرش گستر  (ETAG)، متخصص امنیت سیستم با استفاده از برند های محلی و بین المللی از جمله Bosch، Campion، Sony و Digifort و یک مرکز آموزش فناوری اطلاعات و فنی است.

MIT یکی از اعضای اتحادیه شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی  (ENSCU) است که یک تشکل  غیر انتفاعی در ایران با هدف ، ترویج و توسعه  و پیشرفت حرفه ای در  صنعت حفاظت الکترونیک  در ایران است

تفاهم نامه  بین ARC Training و MIT در یک دوره طولانی  برای تایید قابلیت ها و افزایش ظرفیت هر دو طرف است.

در سپتامبر 2017 سازمان  مشارکت تجاری ولز  در تهران که توسط سفارت بریتانیا برگزار شد، جلسات رو در رویی را  بین اقای انگس ورن و خانم نسیم توکل برگزار کرد .

و سپس در ژانویه سال 2018، انگس  به تهران سفر کرد و به عنوان استاد مطالب ، سمینار دو روزه را با  بیش از 300 نماینده از هر دو بخش دولتی و خصوصی ارایه  نمود . در این سمینار، اتحادیه  ENSCU به عنوان برگزار کننده از یک طرف  و نیز به عنوان حامی اصلی و میزبان، و موسسه  MIT از طرف دیگر به عنوان مجری برگزار شد .محتوای  این سمینار شامل مدیریت ریسک امنیتی، نظرسنجی های امنیتی، شرایط عملیاتی، اتاق های کنترل امنیتی، مدیریت پروژه و مشاوره امنیتی بودند . بازخورد مثبت جلسات، تمایل نمایندگان را برای آموزش بیشتر در زمینه موضوعات امنیتی و ریسک و بحران  نشان داد.

این توافقنامه برای توافق  جهت برگزاری  سمینارها، کنفرانس ها و کارگاه های آموزشی، از جمله برنامه های آموزش علمی و حرفه ای و برنامه های یادگیری مربوط به ریسک، برای بازار داخلی ایران است. موضوع ها ممکن است شامل مدیریت فجایع طبیعی  ، برنامه ریزی های اضطراری، مدیریت بحران، علاوه بر مدیریت امنیت باشد. مخاطبان هدف عبارتند از سازمان های خصوصی، ادارات دولتی و شهرداری ها.

همچنین انگس  وارن گفت: "در  ARC خوشحالیم که تفاهم نامه آموزشی خود را با MIT اعلام می کنیم و از این همکاری و فرصت  برای به رسمیت شناختن دوره های شناخته شده بین المللی و مهارت های آموزشی در ایران استقبال می کنیم. این یک گام بسیار مثبت است که ازموسساتی مانند  MIT و یا سایر سازمان ها یی  مشابه  ENSCU که به دنبال ارتقاء حرفه ای سازی بخش امنیت در ایران هستند حمایت می کند

و خانم توکل  گفت: "من از این رابطه رسمی با ARC خوشحال هستم، چون ما به طور کامل از تبادل تجربیات و دستاوردهای جهانی استقبال میکنیم  این امر برای سازمان ها در بخش های دولتی و خصوصی به نفع قابل توجهی خواهد بود؛ زیرا دوره های آموزشی کمک خواهد کرد تا خدمات ارائه شده موثر تر و کارآمد تر باشد، که به نوبه خود به نفع مردم ایران خواهد بود. "

درباره  ENSCU:

این اتحادیه یک تشکل وابسته  به  اتاق بازرگانی ایران  است ، که به عنوان بازوی  حمایتی و مشورتی  دولت است و ابزار، و خدمات حرفه ای را برای اعضای خود برای توسعه کسب و کار فراهم می کند. ENSCU در تمام سطوح کار می کند تا آگاهی از ارزش محصولات و خدمات اعضای   خود  را افزایش دهد. اتحادیه از تکنولوژی و برنامه های جدید با آموزش های سفارشی پشتیبانی می کند و از طریق برنامه هایی مانند  روابط تجاری و رسانه ها، صنعت را تشویق می کند. همچنین  این اتحادیه  از تدوین قوانین و مقرراتی که امنیت عمومی را افزایش می دهند، حمایت می کند. 

 

نظرات
نظر بدهید بستن فرم ثبت نظر
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner